петок, 23 април 2021

Познати

„По силувањето бараше да му пеам, а жена му му ѕвонеше цело време“: Болна исповед на Даниела – ги изнесе деталите за злоставувањето

Во документарниот филм „Држи ме право“ на Даниела Штајнфелд таа раскажува досега непознати детали од сексуалниот...
Вести

Доктор Јукиќ: Нема ништо од 250-те вработувања на млади доктори кои ги најави Филипче во јануари, моите колеги немаат здравствено, ниту се редовно платени- огромно потфрлање

Доктор Миралем Јукиќ од Здружението на специјализанти и млади доктори вечерва на „Топ тема“ во Телма телевизија...