четврток, 22 април 2021

Познати

ДИРЕКТНО ОД МЕКСИКО: Анастасија Ражнатовиќ проговори за најинтимните теми, и откри од што се плаши: ‘Ова е мојот МАЗОХИЗАМ!’ (ФОТО)

Иако за време на пандемијата од коронавирусот, младата пејачка, која ги сруши сите рекорди, Анастасија Ражнатовиќ,...
Вести

ВЕСТ КОЈА МНОГУМИНА НЕ ЈА ОЧЕКУВАА: Меган се слушнала со кралицата пред погребот на принцот Филип и ова фрла ново светло на нивната врска

Меган Маркл не присуствуваше на погребот на принцот Филип на 17 април во Виндзор, но пред последното збогување...
Вести

Нелоски:Богдановиќ беше во хотел за време на полициски час, го прекрши законот и наместо да понесе одговорност тој прави драми и театри

Законот важи за сите освен за функционерите на власта. Ова го кажувам затоа што господинот Богдановиќ бил излезен...
Вести

ДСП „Обединети работници“: Ја поздравуваме иницијативата на Комората на сметководители – работниците заслужуваат, работниците можат!

ДСП „Обединети работници“ ја поздравува иницијативата на Комора на сметководители на Македонија да се приклучи...