вторник, 13 април 2021

Познати

Нивните писма ги прочитаа сите – принцот Филип ги проколна весниците кои го открија неговиот однос со Дијана по разводот од синот

Светската јавност во 1996-та година беше шокирана по веста за разводот на принцот Чарлс и принцезата Диана, а потоа...
Вести

Трпеновски: Целиот случај со Рашковски ќе биде проверен, дали тој со своите приходи може да си купи џип и се друго што излезе во јавноста

Горан Трпеновски од Антикорупциска комисија во своето гостување во емисијата „Топ Тема“ зборуваше за последниот...
Занимливости

Додека известуваше за новата цена на горивата, на гледачите нешто „сочно“ им прелета во кадар – згодна девојка во танга (ВИДЕО)

Покачувањето на цената на горивата секогаш е во центарот на вниманието во јавноста, но кога ќе прелета ваква раскошна...
Познати

Го обиколи пола свет со својата јахта – Брена домот го замени со луксуз кој има пет спални соби, цела година не се одвојува од неа

Пејачката Лепа Брена овие денови е во Белград каде е вратена од Будва само да заврши некој работни ангажмани, па...