понеделник, 12 април 2021

Вести

Трајковски: Грешката на извршната власт досега со глава ја платиле 1.300 лица, ќе ја платат уште толку до смирување на пролетниот бран

12.04.2021. Кој можеше да помисли дека Македонија ќе ја надмине дури и Белгија според кумулативниот број на починати...
Познати

Лице како на млада девојка – Неда Украден позираше без грам шминка на 70 години, фановите не им веруваат на сопствените очи (ФОТО)

Пејачката Неда Украден оваа пролет со полна пареа започна да се подготвува за летото и повторно да заблеска во...