вторник, 9 март 2021

Вести

Наќе Чулев за набавката на софтверот од страна на Рашковки: Не е прашано МВР и таков систем не е стигнат во МВР, ниту пак владата донела одлука

Поранешниот министер за внатрешни работи Наќе Чулев преку статус на Фејсбук пишува дека не е прашано МВР и таков...
Познати

Беше музичка легенда во Југославија, а животот ниту малку не го поштеди: Се живо закопав, дури и ќерка ми- Бог ме чува за на крај (ФОТО)

Музичарот Милиќ Вукашиновиќ денеска го прослави својот 71 роденден, а во текот на животот доживеал голема слава...
Познати

Порно актерката ја ископира Карлеуша: Фановите започнаа вистинска „војна“ на која подобро и стои овој фустан без градник на себе (ФОТО)

Поранешната порно актерка Миа Калифа ја ископира српската пејачка Јелена Карлеуша. Имено на фотографијата таа...