четврток, 28 јануари 2021

Скопје

Нелоски: Три ипол години немаме еден сериозен капитален проект од страна на оваа власт ниту од градскиот татко Шилегов

Владимир Нелоски претседател на градски комитет на ВМРО ДПМНЕ во емисијата “Заспиј ако можеш,, кажа дека во изминатите...
Вести

Нелоски: Поразително е Колумбија да е пред нас на ранг листата на Транспаренси Интернешнл,  што да очекуваме кога државата ја води аболиран политичар

Владимир Нелоски, претседателот на градскиот комитет Скопје на ВМРО – ДПМНЕ во гостување во емисијата „Заспиј...
Вести

Македонија земја со: Премиер аболициран криминалец, најголем криминал во Европа, хибриден режим!- Осамна транспарент на „Бихаќка“ (ФОТО)

Македонија земја со: премиер аболициран криминалец, најголем криминал во Европа, хибриден режим! Ваков транспарент...
Вести

Спасовски да се извини и да го суспендира од работа насилникот полицаец или ќе се обвистини дека Спасовски стои зад заканите кон портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ

Оливер Спасовски веднаш да се извини и да го суспендира полицаецот кој преку социјалните мрежи му се заканува...