вторник, 19 јануари 2021

Познати

Поранешната девојка на новото момче на Цеца преживеала пекол- била полиена со киселина по лицето, изгледа сосема поинаку (ФОТО)

Новото момче на Цеца Ражнатовиќ, Богдан Срејовиќ зад себе има брак со Зорана Срејовиќ со која има и ќерка, а по...
Познати

Неда Украден пропаѓа- поради пандемијата загуби брдо пари од бизнисот кој го основа со ќерката и зетот, за оваа идеја зборуваат сите! (ФОТО)

Поради пандемијата со коронавирусот многу луѓе се најдоа во финансиски проблеми, а тоа во голема мера влијаеше...
Вести

Стоилковски: Владата повторно од Буџетот ќе ги покрива долговите на градоначалниците од СДСМ и од ДУИ затоа што општините служат за партиски вработувања

Неверојатно но вистинито, наместо кон децентрализација, власта на СДСМ и на ДУИ испраќаат порака за тешка централизација...
Вести

Пешевска: Апелирам до Венко Филипче како и до Владата и останатите надлежни институции за вонредна набавка на поголема количина на клексан

Претседателката на ВМРО-ДПМНЕ Жаклина Пешевска преку статус на Фејсбук упати апел до министерот за здравство...