понеделник, 4 јануари 2021

Познати

Убавицата во врска со тенисерот: Ја раскина веридбата со свршеникот, па го ќари бившто момче на Хелена Топаловиќ (ФОТО)

Тенисерот Дамир Џумхур, кој важи за голем заводник, по неколку љубовни бродоломи, сега најде среќа покрај поранешната...
Познати

Ана Кораќ е навлечена да се слика соблечена: На Копаоник и на планина – разголена, по секси долна облека од проѕирна тантела (ФОТО)

Поранешната учесничка во „Задруга“, ријалити ѕвезда и позната старлета Ана Кораќ моментално е на зимување, каде...
Музика

Овој кандидат го фрли во транс жирито од „Ѕвездите на Гранд“: Kaрлеуша плачеше, Босанац му се поклони, а Марија му понуди дуетска песна!

Последната емисија на „Ѕвездите на Гранд“ за еден ден на Јутуб е во трендинг, а се тоа поради кандидатот кој го...
Вести

Додека народот умира во државното здравство, Заев изјавува дека членови на неговото семејство користат услуги во приватни блници

Членови на моето потесно семсјство користат услуги во приватни клиники, како за ПЦР тестови, така и за други болнички...
Познати

Мартин од „Некст Тајм“ сонце го грее и среде зима, меѓу Божиќ и Нова Година… и тоа не едно, туку сонца две во истовреме! (ФОТО)

Новогодишните празници помина,, пред нас е Божиќ. Речиси сите Новата 2021-ва година ја поминавме во домашен амбиент,...