вторник, 24 ноември 2020

Познати

Богдана го израдува Вељко за првата годишнина од бракот- откако ќе го види ова Цеца ќе биде најсреќна свекрва на светот (ФОТО)

Вељко Ражнатовиќ и неговата сопруга Богдана денес ја прославуваат првата годишнина од брак, а по тој повод младиот...
Вести

Оваа зимска идила вечерва ќе ве маѓепса: Во овој македонски туристички центар сè е бело, а ѕвездите мислите ќе ги дофатите (ФОТО)

Маврово вечерва блеска во сиот свој сјај. Туристичкиот бисер на Македонија веќе неколку денови е прекриен со снег,...
Познати

Пејовиќ со солзи во очите: Лекарот ми рече дека од илјада само една жена преживува, ги повика дури моите три ќерки за да се збогуваат од мајка им

Српскиот пејач Ацо Пејовиќ ги сподели најшокантните моменти во својот живот со публиката. -Ми рекоа дека од илјада,...
Познати

Пред да замине од Белата Куќа има добро да ја памети идната наследничка: Еве што направи Меланија по поразот на нејзиниот сопруг

Меланија Трамп соопшти дека скулптурата на јапонско – американскиот вајар Исаму Ногучи е поставена во источниот...