недела, 8 ноември 2020

Вести

Николоски: Најважната точка која не поврзува со Алијанса за Албанците и Алтернатива, е борбата со организирианиот криминал и корупцијата

Потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Александар Николоски, вечерва гостуваше во дневникот на телевизија Сител каде...