четврток, 29 октомври 2020

Вести

Ужасна слика во Клиничкиот центар- додека Филипче ги убедува граѓаните да бидат спокојни, тие му порачаа: Тука е заразата! (ФОТО)

Ужасна слила на Клиничкиот центар во Скопје. И додека короната речиси надминува 1.000 смртни случаи и секојдневно...
Вести

ВИДЕО: „Загадениот воздух убива кога власта е неспособна, Заев и Шилегов не инвестираа ниту денар за подобрување на квалитетот на воздух“

Пред да почнам со изјавата би сакала да ве известам дека поради огромните бројки на заболени од вирус, вечерва...