четврток, 22 октомври 2020

Вести

Милошоски: Владата и Филипче експериментираат со граѓаните, нема конкретни мерки кои ќе помогнат во борбата со коронавирусот

Во вечерашното издание на дебатната емисија “24 анализа” на ТВ24 гостуваше пратеникот од редовите на ВМРО-ДПМНЕ,...