среда, 14 октомври 2020

Вести

Муцунски: Опозицијата својата поддршка за ребалансот на буџетот ја условува со прифаќањето, односно неприфаќањето на амандманите

Вечерва во тема на денот на Сител Телевизија гостуваше пратеникот од редовите на ВМРО-ДПМНЕ, Тимчо Муцунски кој...