недела, 20 септември 2020

Познати

Претера со фотошопот: Луна ги сликаше силиконите кои и се поголеми од главата, за фановите иако нереални не можат да ги изнагледаат

Пејачката Луна Џогани овие денови по запросувањето е на заслужен одмор во Турција заедно со својот свршеник. Таа...
Познати

„Може дедо да ти биде“: Пејачка блесна во бело, а фановите го нападнаа нејзиниот избраник без да ја знаат нејзината семејна трагедија

Пејачката која се прослави со учеството во „Ѕвездите на гранд“ Билјана Сечивановиќ вчера се омажи за својот...
Познати

И го плати одморот на Малдивите, а тоа што му го направи потоа е за секоја осуда- фановите со денови ја напаѓаат Дара Бубамара

Дара Бубамара раскина со своето 21-годишно момче, бизнисменот Тони, кој  два месеци пред неа беше со водителката...