недела, 30 август 2020

Вести

Муцунски: Не можеме да и веруваме на оваа влада, опозицијата ќе се спротивстави на одлуките кои нема да бидат во интерес на граѓаните

Пратеникот од ВМРО-ДПМНЕ, Тимчо Муцунски на денешната собраниска седница ги праша идните функционери од владата,...
Вести

Програмата на владата вреди колку што вреди зборот на Заев, таа е збир на нереални и лажни ветувања, нема конкретни и нови проекти за граѓаните

На денешната собраниска седница се обратија пратениците од ВМРО-ДПМНЕ Дајанчо Ефтимов , Александар Велјановски...
Познати

Фановите подзинаа од глетката на базен- Дарко Лазиќ во шорцеви покажа со какво тело поседува по стеснувањето на желудникот (ФОТО)

Покрај пејачката Ана Николиќ, Дарко Лазиќ е уште една јавна личност која има завиден успех кога станува збор за...