сабота, 29 август 2020

Познати

Ќерката на Жељко Митровиќ изгледа брутално во костим за капење: Погледнете по какво тело се вртат дури и жените на плажа (ФОТО)

Најстарата ќерка на сопственикот на Пинк, Жељко Митровиќ, Сандра Митровиќ (29), своевремено работеше на телевизија...
Занимливости

Мислел дека ја исклучил камерата, па ѝ се нафрлил на секретарката: Неговата „акција“ ја следеле колегите на Зум (ВИДЕО+18)

На Филипините се случи еден од најголемите скандали за време на пандемијата на коронавирусот кога еден од владините...