четврток, 27 август 2020

Вести

Лажно пријавениот бутелчанец: Ме боли што на чисто срце најдовте да ме наклеветите, па уште без никакви докази да ми упаѓа дома полиција по соби

Откако денеска претходно сподели статус дека вчера лажно бил пријавен во полициска станица, сега Дејан Киринџиски-...
Познати

На Цеца веќе не и е добро од оваа глетка- Вељко започна да диши преку маска, сите се молат да дојде најважниот ден за семејството (ФОТО)

Синот на Цеца ги изненади, но и вознемири своите следбеници на социјалните мрежи објавувајќи фотографија од неговиот...
Познати

ФОТО: Новата снаа на Брена дојде во нивниот дом и веднаш го направи ова- очигледно има вистина во она што сите го зборуваат за неа!

Сандра Миљаковиќ е девојката на Виктор Живојиновиќ за која сите зборуваат во последните неколку недели. Таа сега...
Вести

Јанушев: ВМРО-ДПМНЕ се откажа од потпретседател во Собранието, нема потреба од 5 потпретседатели тоа е само дополнителен трошок врз грбот на граѓаните

Генералниот секретар на ВМРО-ДПМНЕ Игор Јанушев, во гостување во централниот дневник на Сител, вели дека ВМРО-ДПМНЕ...