среда, 26 август 2020

Познати

На овој тест паднаа сите мажи- никој не може да ја погледне сестрата на Богдана Ражнатовиќ во очи додека е во бикини на базен (ФОТО)

Сестрата на Богдана Ражнатовиќ, Бојана Родиќ ги запали социјалните мрежи откако сподели видео на кое е во костим...
Познати

Го истетовира каде што никој не може, а кога ги симна гаќичките фановите се испотија- сопругата на Меси веќе ја блокираше оваа б*мба

Сузи Кортез, некогашна Мис Бум Бум е најжешката обожавателка на Лионел Меси. Таа на својот Инстаграм се прослави...
Занимливости

Светски познат сајт објави 20 фотографии од импозантни градби и нивната промена со текот на годините- меѓу нив и Камениот мост

Без разлика дали станува збор за човечки раце или природен фактор светот секогаш се менува. Иако луѓето свесни...