вторник, 25 август 2020

Регион

Се оствари сцената од филмот „Викенд на мртовци“- кога Борис видел дека не е мајка му во ковчегот ќе се онесвестел, потоа следувала драмата

Се сеќавате на нашиот филм „Викенд на мртовци“? Е таква реалност се случила во Ниш. Телото на Нишлијката ЕИ (70)...
Познати

Уште еден доказ дека Цеца е најдобра баба: Малиот Жељко веќе ја гледа како Бога, додека таа се пофали што скапоцено му подарила (ФОТО)

Српската пејачка Светлана Цеца Ражнатовиќ на својот Инстаграм профил сподели фотографија од својот внук Жељко,...
Вести

Џафери доби 5 потпретседатели, тие ќе добијат плус 20.000 денари на платата и за сите кабинети со службеници и трошок плус од буџетот

И покрај критиките од опозицијата за непотребен број заменици и дополнителен трошок, Талат Џафери, кој досега...
Познати

Дали сте знаеле дека оваа убавица е ќерка на Жељко Самарџиќ- таа неодамна започна да пее па се премисли, сега бега од јавноста (ФОТО)

Српскиот пејач Жељко Самарџиќ е горд на своите деца кои ги има со сопругата Маја. Сања и Даниела не сакаат да се...
Познати

Се фрли од скапата јахта и започна да нурка- кога ќе видите што правеше под вода Георгина со Роналдо нема да ви биде добро (ВИДЕО)

Девојката на Кристијано Роналдо и идна сопруга е повторно во центарот на вниманието. Гергина Родригез и Роналдо...