понеделник, 24 август 2020

Познати

Нејзините гр*ди се нереални- откако Сораја едвај ги собра во бикини своите силикони, фановите не трепнаа од оваа глетка (ФОТО)

Српската старлета Сораја Вучелиќ по одморот во Монако продолжи да летува на Хвар од каде со фановите веднаш сподели...
Вести

Светот низ бројки во последните 24 часа- во оваа соседна земја се смирува ситуацијата, додека во оваа уште долго нема да смееме да патуваме!

Според последните податоци, во светот од новиот коронавирусот до сега се заразиле вкупно 23.684.779 лица. Од нив...
Познати

По разводот водителката непрепознатлива- кога го покажа задникот во бикини фановите се загрижија за нејзината здравствена состојба

Откако јавноста со месеци шпекулираше за разводот од својот сопруг, сега веќе се е јасно- познатата српска водителка...