сабота, 8 август 2020

Познати

Се сеќавате на Сакис Рувас: Никако да остари, денес има четири деца, а кога ќе ја видите неговата сопруга топлес ќе подзинете (ФОТО)

Речиси не постои човек во Европа што не се сеќава на грчкиот претставник на Евровизија пред повеќе од 10 години...
Познати

Дилета повторно доминира на плажите во Италија – денес нема да видите поубава сцена од оваа во минајатурно бикини (ФОТО)

Дилета Леота привлекува внимание каде и да се појави, а припадниците на посилниот пол со восхит ги гледаат нејзините...
Вести

Стоилковски: А ќе дојде момент и за оној фризерајскиот елемент на СДСМ во енергетскиот сектор да се плаче дека ќе нема плати!

Портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ Наум Стоилковски преку статус на Фејсбук пишува дека некој за ситуацијата со поскапувањето...