четврток, 16 јули 2020

Познати

Толку многу пари дадовме за лекување, а сега собираме донации за нејзиниот погреб: Славната актерка ја загуби битката (ФОТО)

Познатата актерка Галин Горг почина на 55 годишна возраст и тоа на еден ден пред својот роденден, пренесуваат светските...
Познати

Александра Накова предизвика возбуда и немир крај охридската езерската шир: Полн кош телесен раскош (ФОТО)

Името на поранешната манекенка и некогашна учесничка во реалното шоу „Преживеан“, и танцовото шоу „Танц со ѕвездите“, Александра...