вторник, 2 јуни 2020

Познати

По Инстаграм драмата помеѓу Северина и Игор веќе се е јасно: Којиќ сподели фотографија и потврди, „ова не се мери со лајкови“

Долго се зборуваше дека во бракот на Игор и Северина не цветаат рози, па во еден момент и се отследиле еден со друг...
Вести

Османи во време на пикот на коронавирусот: Нема друг датум за избори освен 5 јули, не очекувам да не разберат граѓаните, ни треба функција!

Вицепремиерот за европски прашања Бујар Османи смета дека нема друг датум освен 5 јули за одржување на предвремените...
Вести

Нападнат Дурловски: Ова е обид за заплашување кон мене и атак против слободата на мојот избор да го бранам „македонското“ (ФОТО)

Игор Дурловски преку статус на Фејсбук денеска објави дека бил нападнат и тоа од советникот на Зоран Заев. -После...