недела, 31 мај 2020

Вести

Коронавирусот зема замав, Заев ужива во кафеана, Спасовски и Шекеринска тераат партиска агенда, од Филипче ни трага ни глас

Коронавирусот во Македонија повторно зема замав. Денеска се потврдени 62 нови позитивни и двајца починати. Во изминативе...