понеделник, 11 мај 2020

Вести

Драстичното зголемување на цените на горивата направи хаос во Делчево: Стотици автомобили во ред чекаат да наполнат бензин (ВИДЕО)

Зголемените цени на горивата од вечерва на полноќ направија речици вистински хаос во Делчево. Колона од речиси...
Познати

Братот на српската пејачка почина од коронавирус, а сега тој и се прикажа на небото- таа во солзи и шок го сликаше сето тоа и го сподели

Српската пејачка Зорана Павиќ на својот Инстаграм профил сподели фотографија по 40 дена откако почина нејзиниот...
Вести

Арслани: За избори може да се зборува кога би имале период од две недели под 5% позитивни на Ковид-19 од вкупниот број тестирања

Заменик министерот за здравство, Арменд Арслани во емисијата „Топ Тема“ на телевизија Телма им порачува на политичарите...