петок, 13 март 2020

Вести

Николоски: Немам намера да му се извинам на Заев, по негова наредба рочиштето против мене е закажано по изборите за јавноста да не ги види фактите

Во вечерашната емисија “Заспиј ако можеш” потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ, истакна дека во аферата Рекет...
Вести

Дурловски: На листите за кандидати за пратеници на ВМРО-ДПМНЕ има многу млади и квалитетни луѓе со нив ќе дојде обновата на Македонија

Игор Дурловски, носител на лисатата на кандидати за пратеници на ВМРО-ДПМНЕ во изборна единица 5 на вечерашното...