петок, 6 март 2020

Вести

Мицкоски и Ласовска учествуваа на првата регионална женска политичка академија во организација на фондацијата „Конрад Аденауер“

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски и претседателот на Унијата на жени на ВМРО-ДПМНЕ Благица Ласовска учествуваа...
Познати

Пејачката во паника од коронавирусот во Србија замина од земјата- а поради една голема грешка нема да може да се врати дома! (ВИДЕО)

Познатата српска пејачка Ана Николиќ речиси не се плаши од новиот коронавирус кој овие денови му пркоси не само...