петок, 6 март 2020

Вести

Милошоски: Го знам лицето кое нелегално ги поседува копиите од сите снимки од СЈО, лично ја координира селекцијата и ја нарачува нивната објава

Пратеникот од ВМРО-ДПМНЕ Антонио Милошоски денеска сподели статус на својот Фејсбук профил поврзан со лицето...
Вести

ФИЛИПЧЕ ПОТВРДИ: Најголем ризик има за патниците кои седеле три реда пред и зад заразените сопружници од коронавирусот во автобусот

Двата нови потврдени случаи на лица заразени со коронавирусот се сопружници од Дебар едниот на 62, другиот на 68-годишна...