четврток, 5 март 2020

Познати

ВИДЕО: Водителот ја праша Емина Јаховиќ на кого би го пренела коронавирусот доколку го има- нејзиниот одговор распамети многумина!

На шегите поврзани со коронавирусот им нема крај. Овој пат црногорски новинар буквално стана вирален хит со неговото...
Занимливости

Ова е жената од Балканот која не се плаши од коронавирусот и едвај чека да ја „дофати“- причината поради тоа ќе ве остави во неверување (ВИДЕО)

Паниката со коронавирусот владее речиси во целиот свет, а истото се случува и на Балканот каде речиси во сите соседни...