среда, 4 март 2020

Вести

Наумовски: Само несериозна држава и дипломатија пред само 20-тина дена на влез во НАТО нема амбасадор во оваа најважна меѓународна безбедносна организација

За тоа колку власта предводена од СДСМ и Зоран Заев е заинтересирана за членство во НАТО во вечерашната емисија...
Познати

На денешен ден стана вдовица: Сопругата на Астори сподели фотографија со ќеркичката, а од текстот ќе ви се распара срцето (ФОТО)

Италијанскиот репрезентативец и капитен на Фиорентина пред две години на овој ден беше пронајден мртов во хотелска...