понеделник, 2 март 2020

Вести

Божиновски: Дали ќе добиеме датум за ЕУ или не, нема да влијае врз гласачите, затоа што граѓаните веќе се решени како ќе гласаат

Дали Република Македонија ќе добие датум за влез во ЕУ или не, не е важно, според Владимир Божиновски од ИПИС, затоа...
Вести

Реакциите на интернет не стивнуваат по исмејувањето на власта: „А ти ми тросед узе…како да те Фрики моја, како да те Кики моја заборавим“

„А ти ми тросед узе…како да те Фрики моја, како да те Кики моја заборавим….“ По синоќешната премиера на „Буба...
Познати

ФОТО: Поранешната на Дарко Лазиќ доби изненадување од момчето пет месеци по роденденот- причината ќе се остави без текст

Момчето на српската пејачка Ана Севиќ, Данијел Недељковиќ ја изненадил пејачката и ја оставил без зборови. Поранешната...
Познати

Се преполови, а фановите буквално здивеа по нејзиниот секси изглед полугола- славната пејачка му покажа на светот како се слабее (ФОТО)

Пејачката никогаш не изгледала посреќно… Познатата пејачка Мараја Кери во последните неколку месеци успеа да...