сабота, 22 февруари 2020

Вести

Мицкоски: Кога се срами од родот свој, можам да замислам што може да очекуваат другите заедници- ВМРО-ДПМНЕ останува македонска партија

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски на новинарско прашање „Деновите дел од партиите како да флертуваат...
Познати

Цеца од овие зборови ќе рони солзи, а многу мајки ќе го оправдаат- Вељко откри дали планира да се отсели од куќата откако се ожени

Вељко Ражнатовиќ се ожени со Богдана Родиќ во ноември минатата година, а пред тоа дознаа дека ќе станат родители. Тој...