сабота, 22 февруари 2020

Познати

ФОТО: Оваа сексапилна тенисерка повеќе мисли на Инстаграм отколку на тенис, а од овој дел на нејзиното тело мажите се наежија

На секои неколку години во светот на тенисот се појавува девојка која може да се натпреварува паралелно и на избор...
Познати

Безобразен настап на Карлеуша: По танга и со речиси гол задник ги забавуваше гостите но и корисниците на социјалните мрежи (ФОТО)

Јелена Карлеуша имаше настап во Виена, а за својот перформанс во главниот австриски град имала нов имиџ. Поточно...
Вести

ВМРО-ДПМНЕ со мега проекти во енергетиката и екологијата: Целосна гасификација, бесплатен приклучок за граѓаните, за 50% почист воздух

ВМРО-ДПМНЕ денеска ги промовираше новите мега проекти за екологијата, а вечерва ги објави и фактите на денот. Факти ...
Познати

Стана најпозната манекенка, доби син, па животот ја казни со пеколен пресврт: Вака денеска изгледа убавицата од спотот на Деспасито

Поминаа три години од објавувањето на популарниот хит „Деспасито“ од Луис Фонси, кој ја прослави прекрасната...
Вести

Ефтимов: Секој наш сограѓанин во Радовиш и Радовишко со кој се среќаваме знае кој умее да работи и кој се грижи за татковината

Дејанчо Ефтимов од ВМРО-ДПМНЕ сподели статус на својот Фејсбук профил каде што пишува дека државната и локална...