среда, 12 февруари 2020

Љубов и секс

Денот на вљубените според хороскопот: Рибите посакуваат филмско сценарио, а нема да верувате што очекуваат Стрелците

За романтиката на Денот на вљубените најмногу се радуваат водените знаци. Додека, земјените најмногу се радуваат...
Вести

Калајџиев: Во законот за обвинителство се регулираат работи кои не се за овој закон, затоа на овој испит би паднала и министерката

Сега е како некоја желботека, тоа што се сака да се вметне во закон се вметнува. Многу работи кои се проблем не се...
Вести

Момировски до Иванов: Зошто луѓе од СДСМ и владата наеднаш во пресрет на изборите на социјалните мрежи почнаа да користат само Република Македонија?

На прашање на новинарот Зоран Иванов до неговиот колега Момировски зошто министерката Мизрахи не го почитува...