вторник, 11 февруари 2020

Познати

Не е за тие со слабо срце: Велосипедист прв го сними урнатиот хеликоптер на Коби Брајант, телата во пламен, оган на сите страни (ВИДЕО)

Коби Брајант на 26-ти јануари во траорно и тмурно утро во Калифорнија го загуби животот во голема хеликоптерска...
Познати

Српската пејачка го прослави роденденот од соништата- а кога ќе видите што направи пред да ги дувна свеќите нема да им верувате на очите

Пејачката Теодора Џехверовиќ вчера го прослави својот 23 роденден со незаборавна забава во својот дом. Младата...