понеделник, 10 февруари 2020

Познати

Емина Јаховиќ тренира нашминкана, а сите се прашуваат зошто тоа го прави- оваа фотографија е доказ дали се плаши од својот изглед

Пејачката Емина Јаховиќ денеска повторно е во центарот на вниманието особено кај фановите поради еден детаљ на...
Вести

Канческа Милеска: Не сум учествувала во преговорите за Законот за обвинителство, ниту пак сум доставила било какви предлози

Во емисијата „Што не е јасно“ на телевизија Алфа свое вклучување имаше и пратеничката Елизабета Канческа Милеска...