сабота, 1 февруари 2020

Кошарка

Објави две фотографии од кои ќе ви се распарчи срцето од тага: Неутешната Ванеса Брајант повторно се огласи на Инстаграм

Еден од најдобрите кошаркари на сите времиња, Коби Брајант, минатата недела во хеликоптерска несреќа што се случи...
Вести

Мисајловски: Граѓаните знаат дека политиките на СДСМ се против уставни и штетни, ВМРО-ДПМНЕ ќе остане на браникот на националните интереси

Ние во принцип сме ги кажале секогаш нашите ставови и нашите ставови се познати и ние не може да секој ден да менуваме...
Вести

Мисајловски: Нас ни треба европски закон за ЈО, а доколку СДСМ сака насила да донесе закон и со ултиматум тогаш тоа е нивна одлика

Ни треба европски закон, а тој европски закон секако треба да се направи со фелата и со експертите и постојано...
Вести

Албанските медиуми откриваат скандал: Заев на тајни средби со контраверзен магнат за склучување на договор за болници за кој се води истрага во Малта

Албанските медиуми откриваат скандал: Заев на тајни средби со контраверзен магнат за склучување на договор за...