четврток, 23 јануари 2020

Познати

Откако вчера Сека Алексиќ сподели фотографија од бебето, денеска е ред на неа- еве како изгледа пејачката по породувањето (ФОТО)

Познатата српска пејачка Сека Алексиќ вчера се породи и на свет го донесе својот втор син Јован. Откако таа сподели...
Вести

Димитриеска-Кочоска: Сите показатели кажуваат дека македонската економијата тоне, додека СДСМ го лаже народот дека се е во ред

Дополнителната заменик-министерка за финансии, Гордана Димитриеска-Кочоска во нејзиното гостување на „Што не...
Вести

Комисија за здравство на ВМРО-ДПМНЕ: За пациентите со целијакија безглутенското брашно е лек, за СДСМ е изгледа дијамант, „блескаме“ секој ден

Комисијата за здравство на ВМРО-ДПМНЕ преку свој пост на Фејсбук пишува дека за пациентите со целијакија безглутенското...