недела, 22 декември 2019

Познати

Сека Алексиќ покажа како се игра нејзиниот син, а „хејтерите“ ја нападнаа: Пејачката со една реченица им ја затвори устата

Сека Алексиќ објави видео на кое се гледа како нејзиниот син Јаков се игра, а поради еден детаљ доби многу негативни...
Познати

Новинарка добила скап подарок од момчето – сакал да ја изненади, па горко се покајал! Дознала дека ја изневерува, еве како…

На новинарката Џејн Слејтер, момчето ѝ подарило паметен часовник како божиќен подарок, но немал идеја дека поради...
Љубов и секс

Кога жените би знаеле за што мажите размислуваат додека водат љубов помалку би се нервирале: Уште еден доказ дека сме два различни света

Многу од истражувањата покажале дека мажите во текот на водењето љубов се тие кои постигнуваат оргазам во 95 отсто...
Вести

Стаменковска: СДСМ ги укина сите критериуми за вработување за да можат нивните членови со партиски книшки да се вработат во јавната администрација

Невенка Стаменковска пратеничка од ВМРО-ДПМНЕ за “Детектор” вели дека владата на СДСМ ги укинала сите критериуми...