сабота, 14 декември 2019

Познати

Како и секоја жена се одлучи за промена: Емина Јаховиќ по раскинувањето со турскиот милијардер потполно со нов имиџ (ФОТО)

Популарната пејачка Емина Јаховиќ (37) по раскинувањето со турскиот милијардер Седатин Саран (55) како и секоја жена...
Вести

Ѓорѓиевски до Спасовски: Тврдам дека случајот Рекет немаше да метастазира ако МВР провереше од каде му се толку пари на твојот пријател Боки 13

Оливер, Тврдам дека случајот Рекет немаше да метастазира, доколку дадеше насока инспекторите од организиран криминал...
Познати

Жените ќе полудат по него: Сопругата објави видео од комичарот додека вежба- неговото тело и изглед е непрепознатлив (ВИДЕО)

Комичарот Саша Барон Коен е најпознат по улогата на Борат, а една од најзапаметените сцени секако е онаа во која...
Ракомет

Легендарниот тренер им се налути на ракометарките кои ем играа ем ги доеја своите бебиња- една од нив им одржа и лекција на сите (ФОТО)

Легендарниот руски тренер Евгениј Трефилов кој беше и долгогодишен селектор на репрезентацијата, во овој момент...