среда, 11 декември 2019

Познати

Секоја жена ја посакува нејзината новогодишна желба: Водителката се шпекулира дека се разведува, а нејзиниот одговор е повеќе од тоа!

Познатата српска водителка Сања Маринковиќ вчеравечер гостуваше во емисијата „Амиџи шоу“ и во една прилика...
Вести

Нелоски: Поддршката за ВМРО-ДПМНЕ продолжува да расте и ќе продолжи да расте до 12-ти април каде што ќе имаме една огромна победа

Денеска караванот за Обнова на Македонија продолжува, тука сме во Росоман, заедно со членот на Извршниот комитет...
Занимливости

За време на трка удри по задникот новинарка која известуваше во живо- за неговата постапка доби пеколна казна за цел живот (ВИДЕО)

Тркач рекреативец доби доживотна забрана за настап на трки и маратони од спортскиот сојуз на Савана откако во...