вторник, 10 декември 2019

Занимливости

Според пророштвото на баба Ванѓа 2020 нема да биде добра година: Предвидува 3 три природни катастрови, обид за убиство и болест друг светски лидер

Познатата слепа пророчица, Вангелија Димитрова Гуштерова, попозната како Баба Ванѓа починала во 1996-та година,...
Познати

Вељко е далеку од дома, а неговата сестра прва му честиташе- ова е најсреќниот ден во животот на Цеца кој секогаш и носи радост (ФОТО)

Вељко Ражнатовиќ денеска го прославува својот роденден, а прва која му честиташе беше неговата сестра Анастасија...
Познати

И открија тешка болест во осмиот месец од бременоста- на српската пејачка целосно и се промени животот по шокантната вистина (ФОТО)

Познатата српска пејачка Миа Борисављевиќ неодамна во јавноста откри дека додека била во осмиот месец од бременоста...
Познати

Пет месеци била во кома откако ја родила Северина- ова е никогаш видена фотографија од мајката на пејачката која поминува низ пекол

Од кога судот донесе привремена одлука со која Александар Поповиќ (7) живее со татко му Милан Поповиќ (54), а не...