среда, 4 декември 2019

Познати

Ја нарекуваат модна икона, а таа е модна катастрофа: Наградата за промашување на годината е во рацете на Кардашијан

Ким Кардашијан синоќа се појави на модна ревија во Мајами и очекувано повторно сите зборуваа за нејзиниот стајлинг. Но,...
Вести

Бишевац се сомнева дека Заев го пријавил рекетот: Ако тоа се случило ќе имаше белешка која премиерот досега 6 пати ќе ја покажеше

Новинарот и поранешен пратеник на СДСМ, Сафет Бишевац во емисијата „Само вистина“ на Канал 5 телевизија истакна...