сабота, 30 ноември 2019

Познати

Сораја и Ана Кораќ го одбројуваат времето до нивната смрт: Старлетите си инсталираа апликација која го покажува судниот ден! (ФОТО)

Сораја Вучелиќ покрена бизарен тренд – започна да ги наговара своите пријатели да ја инсталираат апликацијата...
Познати

Карлеуша „падна во секнка“ поради свадбата на Ражнатовиќ, па мораше да ги „истури“ бујните гради од прекусиот топ (видео)

Регионалните медиуми, особено српските се уште „бомбардираат“ со вестите за свадбата на Богдана и Вељко, а поради...