петок, 29 ноември 2019

Хроника

Скопјанец трага по 17- годишната ќерка: И претходно повеќе пати го напуштала домот, се претпоставува дека е со нејзиното момче

Во СВР Скопје, вчера во 17.45 часот Џ.Р.(54) од Скопје пријавил дека од домот се оддалечила неговата ќерка С.Р.(17) од Скопје,...