четврток, 21 ноември 2019

Вести

Апелацискиот суд за куќниот притвор на Јанева: Обвинетата е жена, самохрана мајка и треба хигиена во домашни услови и е невработенa

Апелациониот суд Скопје го објави решението за преселбата на поранешната специјална обвинителка Катица Јанева...
Познати

Болките и станале неподносливи: Српската пејачка мора итно на операција, го запишала синот во градинка за да не ја гледа нејзината агонија

Пејачката Гога Секулиќ оваа есен требало да оди на итна корекција на градите, но таа интервенција на поместила...
Познати

Двете ќерки се вистински бомби- откако јавноста ја запозна едната ќерка на Кнез, овој пат сите подзинаа од помалата негова наследничка

Пејачот Ненад Кнежевиќ Кнез (51) има две ќерки кои не и беа интересни на јавноста се до моментот кога Ксенија не...