среда, 20 ноември 2019

Вести

„Демократијата на Канал 5 се виде во Само Вистина“- социјалните мрежи вријат со коментари против Шилегов, телевизијата не ги објави (ФОТО)

Во вечерашната дебатна емисија „Само Вистина“ на Канал 5 телевизија гостуваа поранешниот градоначалник на град...