понеделник, 18 ноември 2019

Познати

Таа и е една од најдобрите пријателки на Цеца, но нема да биде дел од свадбата- пејачката откри зошто нема да дојде на венчавката на Вељко

Пејачката Маја Беровиќ за српските медиуми откри дека нема да биде дел од свадбата на синот на Цеца, Вељко Ражнатовиќ...
Вести

Комисија за локална самоуправа на ВМРО-ДПМНЕ: Бизнис интересите на локалните власти пред интересот на жителите на село Вратница

Градоначалникот Дарко Блажески е должен на жителите на село Вратнца да им одговори зошто ниту тој, ниту советниците...
Познати

„Намали со пиењето ти си јавна личност“: МС Стојан беше на свадба, а неговата мајка стана хит откако му ги порача овие зборови (ФОТО)

Популарниот пејач МС Стојан многу е сврзан со својата мајка Зорица која му е најголемата поддршка во животот по...
Познати

Најмалку пари дала за тортата која чинела 10 илјади евра- Сораја го прослави роденденот, а од потрошената сума ќе ви се заврти во умот (ВИДЕО)

Српската старлета Сораја Вучелиќ го прослави 33-от роденден, но бидејќи на 11-ти ноември не можела да го собере цело...