четврток, 14 ноември 2019

Занимливости

Давале бесплатно гориво за сите што ќе дојдат во бикини, но ова не го очекувале: Наместо жени, се појавиле мажи во танги

На една бензинска станица во рускиот град Самара дошле до идеја како да привлечат клиенти. Имено, бесплатно гориво...
Вести

Ангеловски: Ова е доказ дека кога режимот паѓа, се злоупотребуваат институциите за политичка пресметка со неистомислениците (ФОТО)

СДСМ е во паника! Денешното мое прераспределување на работа во Прилеп е уште еден доказ дека кога режимот паѓа...
Вести

Милошоски: Една година јавноста го чека извештајот од МВР и ЈО за тоа како се случи поранешниот премиер да биде недостапен

Пратеникот на ВМРО-ДПМНЕ, Антонио Милошоски вечерва беше гостин во „Само вистина“ на телевизија Канал 5. -Застарувањата...