сабота, 2 ноември 2019

Познати

Кралот на Малезија се разведе по секс скандалот на неговата сопруга во базен, а сега не го признава детето кое е копија на него (ФОТО)

Руската кралица на убавината чиј брак со поранешниот малезиски крал се распанда оваа година, објави ексклузивни...
Вести

Мицкоски: Максим и Оливер треба да се соочат со реалноста дека Кумановчани живеат лошо и тука алиби не може да им е ВМРО-ДПМНЕ

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски во емисијата “Став” на ТВ Плус, околу реализацијата на проектите...
Вести

„Жестоко бранеа прогресивно оданочување, а сега бегаат од одговорност за неуспешната политика, да ги вратат парите кои ги земаа на луѓето“

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски во интервју за кумановската телевизија Плус вели дека за пропорционалниот...
Познати

Ова е луксузниот стан синот на Брена во кој живее сам- особено ќе му завидувате од еден детаљ што често го прави во станот (ФОТО)

Младиот пејач Стефан Живојиновиќ ги отвори вратите од својот стан за српскиот портал „Блиц“. Станува збор за...
Вести

Мицкоски: ВМРО-ДПМНЕ не учествуваше во срамниот процес на носење на Договорт со Грција, никој не може да ни забрано да бидеме Македонци

ВМРО-ДПМНЕ не беше дел од срамниот чин на менување на Уставот по Договорот од Преспа, ниту пак од постигнување...